Ku po pushon Shkenda Dubova? (VIDEO)

By

Të gjithë e njohim për trajtimin luksoz që i bën jetës së saj. Shkenda Dubova njihet si një nga vajzat më të pasura të estradës shqiptare.

Paraqitje dhe deklarata të ndryshme të saj e kan deshmuar shumë herë këtë, derisa edhe publikimet nëpër rrjete sociale gati cdo herë kanë pasur natyrë të tillë.

E i një rangu të njejtë është kjo video ku Shkenda ndanë pamje nga veranda e një hoteli në të cilin me gjasë është duke pushuar.

Pishina, atmosferë verore dhe vetë Shkenda janë pamjet që ajo ofron për fansat e saj./PRIVE.AL/

Artikuj të ngjashëm