Konfirmohet opinionisti i dytë i Big Brother VIP Kosova 2

By

Me 20 tetor do të nis një nga formatet më gjigante të televizionit – “Big Brother VIP Kosova 2”.

Deri më tani ishte konfirmuar si opinionist gazetari Bledi Mane ndërkaq është konfirmuar edhe opinionisti i dytë i këtij formati.

Krahas Bledi Mane do të ulet edhe Anita Haradinaj dhe një gjë e tillë edhe konfirmuar nga faqja zyrtare e produksionit në Instagram. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm