Lajm i ri nga Ya Nina

By

Një nga artistet që hyri fuqishëm në industrinë shqiptare të muzikës është padyshim Ya Nina.

Ajo së fundmi ka bërë të ditur që ka finalizuar një këngë të re që do të shoqërohet më videoklip.

Në një postim në Instagram, Ya Nina ka publikuar një pjesë të shkurtër të videoklipit të ri.

Ajo zbuloi se kënga mban titullin “Ya ya” dhe do të publikohet të premten, më 20 tetor.

View this post on Instagram

A post shared by YA NINA (@yanina.official)

Artikuj të ngjashëm