Antonela në Dubai, zbulon ‘sheikun’ që po e shoqëron

By

Ish-konkurrentja e “Për’puthen” dhe tani moderatorja, Antonela Berisha ka udhëtuar për në Dubai për disa ditë pushim.

Ajo ka publikuar edhe disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, ku ka pozuar në ambientet luksoze që vendi ka për të ofruar.

E së fundmi, për të ironizuar pak me ndjekësit e saj, ajo zbuloi edhe ‘sheikun’ që po e shoqëron këto ditë.

Ajo publikoi një fotografi me mikeshën e saj ku shkruan: “Ja edhe sheiku im”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm