Adelina Ismaili ka për të thënë diçka për Fifin (VIDEO)

By

Dje, Fifi publikoi projektin e saj të ri me titull “Akoma”.

Këngëtarja e cila së fundmi u nda nga menaxhmenti, punoi me Apollo ndërkaq tekstin e shkroi vet.

Ky projekt, i pëlqeu Adelina Ismailit.

Artistja shqiptare hyri në Instagram për ta postuar një pjesë të shkëputur nga kënga, dhe për t’i thënë dika.

“Kjo, mbani mend emrin e saj”, shkroi Adelina.

Nëse nuk e keni dëgjuar projektin e Fifit deri tani, më poshtë ua sjellim për ta parë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm