Konfirmohet! Ledri dhe Kida në bashkëpunim

By

Prive pati raportuar javë më parë se Kida dhe Ledri do të vinin me një bashkëpunim të ri që do jetë edhe tingulli i verës 2022.

Tani, artistët kanë konfirmuar lajmin dhe kanë zbuluar pak detaje nga kënga e re.

Shihni më poshtë postimet e artistëve që thonë se bashkëpunimi vjen së shpejti. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm