Ky është personazhi që do e intervistonte disa herë Alaudin Hamiti

By

Sezoni i tetë i emisionit Prive u përmbyll sonte edhe me rubrikën e re 50 pyetje ku protagonist ishte drejtori i Klan Kosovës, Alaudin Hamiti.

Me gazetaren Maki Bajrami, në shëtitjen përgjatë ambienteve të shtëpisë, Dini shpalosi mjaft detaje nga jeta e tij private dhe puna.

Mes tjerash, ai iu përgjigj edhe pyetjes se cilën fytyrë publike do e intervistonte disa herë.

Me këtë rast, Dini zgjodhi Adelina Ismailin, me të cilën pak kohë më parë solli intervistën ekskluzive pak para lindjes së Uliksit.

Ndiqni të plotë 50 pyetjet më poshtë.

Artikuj të ngjashëm