Në shtëpinë e Teuta Selimit: Njihuni me dy djemtë e këngëtares (VIDEO)

By

Për të shpalosur të rejat e saj nga jeta private por edhe karriera, Teuta Selimi ishte sonte e ftuar në emisionin Prive.

Si protagoniste e një materiali të përgatitur nga Vlorijan Halili, ajo për të parën herë erdhi në një paraqitje televizive bashkë me dy djemtë e saj, Noarin dhe Matisin të cilët nuk iu shpëtuan një vargu të pyetjeve mbi prindërit dhe jo vetëm.

Detajet mund t’i mësoni përmes materialit të mëposhtëm të realizuar në shtëpinë e këngëtares në Kosovë. /prive.al/

https://www.youtube.com/watch?v=SLhGKD_aspo

 

Artikuj të ngjashëm