Gold Ag publikon këngën e radhës – “Prej Shqipnie” (VIDEO)

By

Gold Ag ka lansuar këngën e radhës të paralajmëruar në fillim të këtij muaji.

Kënga quhet “Prej Shqipnie” dhe vjen e shoqëruar me videoklip.

Në këtë klip, i pranishëm është edhe Çun Lajçi./Prive.al

Artikuj të ngjashëm