Konfirmohet: Flori dhe Shkurte Gashi në bashkëpunim

By

Prive muaj më parë raportoi për mundësinë e një bashkëpunimi mes Flori Mumajesit dhe Shkurte Gashit.

Dyshja që kanë bashkuar forcat dikur tek ‘Dy pika dashuri’ në tekst e muzikë, tashmë kanë përgatitur çdo gjë për duetin muzikor.

Përmes rrjeteve sociale, Shkurte Gashi ka konfirmuar se së shpejti do të publikohet kënga.

Nga imazhi i parë që ka ndarë në Instagram, dyshja shihen në xhirimet e videoklipit të veshur me shumë klas.

Kënga pritet të jetë një hit i pakontestueshëm në diskografinë shqiptare. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm