Ardian Bujupi publikon këngën e re, ua dedikon ‘Supermodeleve’ (VIDEO)

By

Këngëtari i njohur kosovar, sapo ka lansuar projektin e tij më të ri muzikor të shoqëruar me një klip.

Ai këtë këngë ua dedikon vajzave të bukura, specifikisht supermodeleve.

Këtë të premte ai këngën e ka publikuar bashkë me një klip, të mbushur me vajza të bukura e këngëtarin e gjejmë në mes tyre.

Tekstin e këngës së tij, që është një miks në mes shqipes dhe anglishtes, e ka shkruar Endri Mumajesi. /Prive.al

https://www.youtube.com/watch?v=Yz50sRsPdWU

Artikuj të ngjashëm