Pëlqehet “Bylbyli i Tropojës” nga Gold Ag dhe Dava Gjergji!

By

Gold Ag të premten ka publikuar këngën e re dedikuar Tropojës.

Artisti nuk këndon i vetëm pasi ai ka bashkuar forcat me këngëtaren e fëmijërisë së tij, Dava Gjergjin.

“Bylbyli i Tropojës” mban emrin kjo prurje e cila që në ditët e para ka regjistruar dëgjueshmëri të lartë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm