Renée e bën komplet hallakamë! (FOTO)

By

Renée, princesha bukuroshe e këngëtares Nora Istrefi dhe Robert Berisha duket se ka filluar t’i bëj sherret e para.

Tashmë kur edhe ka nisur të ecë si e pavarur, duke dashur të eksplorojë ambientet e mëdha të shtëpisë ajo e ka bërë komplet ‘lëmsh’.

Në banjo, Renée në një fotografi të postuar nga teze Era, shihet teksa ka shpërndarë komplet letrat higjienike, me një buzëqeshje rrezatuese si gjithmonë.

Ndonësë pastrimi mund të rezultojë pak punë për familjen, momentet e bukura dhe pozitiviteti që i dhuron Renée me veprimet e saj pa dyshim se nuk ndërrohen me asgjë. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm