Konfirmohet bashkëpunimi i ri në estradë

By

Në mesin e shumë bashkëpunimeve të artistëve tanë shqiptar, së fundmi është konfirmuar edhe një i ri.

Kësaj here, Irkenc Hyka dhe Kanita kanë konfirmuar se po vijnë me një këngë bashkë.

Të dy artistët kanë publikuar në rrjete sociale postime ku njoftojnë për këngën e re.

Kënga e re titullohet “Afër & Larg” ndërkaq detaje të reja të publikimit nuk janë ndarë akoma. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by KANITA (@kanitasofficial)

View this post on Instagram

A post shared by Irkenc Hyka (@irkenc.hyka)

Artikuj të ngjashëm