Azet publikon pak nga kënga e re dhe është thjesht një hit!

By

Azet po vjen me një këngë të re!

Lajmin e dha vet artisti me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, ku ka ndarë bukur një pjesë të madhe të këngës që pret të publikohet së shpejti.

Kësaj here artisti që fokusohet në repin gjerman, po këndon edhe shqip në këngën e re.

“Komentoni që ta di sa shumë po ju pëlqen”, ka shkruar ai në postimin e tij ku mund edhe të dëgjoni këngën. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by AZET (@kmn_azet)

Artikuj të ngjashëm