Rita Ora bën hixhame!

By

Rita Ora së fundmi po punon për këngë të reja në Los Angeles.

Këngëtarja u pa në rrugët e Hollivudit perëndimor teksa po largohej nga studioja muzikore ku po punonte.

30-vjecarja u pa me veshje sportive teksa në krahët e saj vëreheshin dy shenja nga gotat thithëse që janë përdorur për hixhame.

Hixhameja është një terapi e cila mund të lërë ndryshime të shumta rrethore në lëkurë, varësisht nga shkalla e thithjes së krijuar nga vakumi dhe niveli i amullisë së brendshme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm