Koha është dëshmitari më i mirë: Ja trendet që nuk dolën kurrë nga moda

By

Moda është një gjë e ndërlikuar. Vishni gjërat që ishin trendi tani, dhe pas një viti do qeshni me veten për zgjedhjet që keni bërë.

E me gjithë natyrën gjithnjë të ndryshueshme të industrisë së modës, disa stile thjesht duket se pëlqehen — dhe më pas qëndrojnë të përjetshme.

Nëse doni të investoni në një gardërobë që nuk është e padurueshme ndaj erërave të ndryshimit, rezervoni në këto tendenca të përjetshme.

Xhinset Levi’s

Image result for levi jeans

Atletet Converse Chuck Taylor

Image result for converse tumblr

Palltot ngjyrë kamel

Image result for camel coat

Syzet e diellit aviator

Image result for celebrtites aviator sungalsees

T-shirt e bardhë

Image result for white tshirt celebrity

Xhaketat e lëkurës tip motoristi

Image result for leather jacket

 

 

 

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm