Kjo këngëtare e famshme performoi e veshur me një jelek anti-plumb

By

Së fundmi, këngëtarja shumë e famshme Lady Gaga ka zbuluar se ajo ka pasur ‘një veshje të vecantë’ në performancën e saj gjatë inaugurimit të Presidentit Biden janarin që shkoi.

Fustani i saj kuq dhe kaltër punuar nga Schiaparelli nuk ishte vetën një fustan, ishte gjithashtu një jelek anti-plumb.

“Kjo është gjëja e preferuar që kam pasur veshur”, tha Gaga për fustanin e saj.

“Vesha këtë fustan Schiaparelli për inaugurimin dhe askush se di, se në fakt ishte një fustan anti-plumb”, vazhdoi ajo për një rubrikë në British Vogue. /Prive.al

Lady Gaga singing outside in a navy jacket and red skirt

Artikuj të ngjashëm