Yll Limani thumbon kolegët

By

Ka rreth një javë që ka publikuar projektin e ri ‘A ja ka vlejt’.

Ky projekt muzikor i këngëtarit Yll Limani u prit shumë mirë dhe u komentua goxha.

Por, nuk munguan as kritikat mbi një kopje të këtij projekti muzikor me projektet e artistit botëror Justin Timberlake.

Në një intervistë për Prive, Ylli foli mbi këtë pjesë dhe jo vetëm, duke thumbuar kolegët.

Ndiqni të plotë rrëfimin e Yllit në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm