Martohet nëna e Argjentina Ramosajt

By

Nëna e këngëtares Argjentina Ramosaj, Suzana është martuar.

Lajmin e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Suzana që është personazh publik dhe që ndiqet nga një numër i konsiderueshëm i njerëzve, duke ndarë gëzimin mes tjerash është shprehur:

“Dje (08-11-2021) unë dhe Besnik Nikqi-avokat, dashurinë tonë e kurorëzuam me martesë Bjeshkëve të Nemuna”

Shumë urime! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm