Kjo fotografi heq dilemat se kopje e kujt është Renée

By

Renée, vajza e Nora Istrefit dhe Robert Berishës, ndonëse në moshë të re është një senzacion i rrjeteve sociale duke pasur shumë persona që e pëlqejnë.

E shpesh, në paraqitjet e princeshës së vogël në rrjete sociale, ajo që pason është komenti me cilit prej prindërve i përngjan më shumë.

Ndonëse Renée ka tipare të kombinuara nga dy prindërit, një fotografi e fundit e shpërndarë nga Roberti ka hequr dilemat.

Edhe babai edhe e bija shfaqen duke qeshur në imazhe të ndryshme që japin pamje identike të Renée-së dhe Robertit.

Imazhi flet vetë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm