Rasheli nis sezonin veror me një foto të nxehtë nga plazhi

By

Temperaturat verore të Majit kanë bërë që një prej femrave më seksi shqiptare, Rashel Kolaneci të nisë plazhin.

Bukuroshja ia ka bërë ‘sefte’ në rrjete sociale për këtë vit me një imazh të nxehtë, e shtrirë buzë detit.

‘Mbaje fytyrën drejt diellit dhe s’do shohësh kurrë hijet’ – ka qenë mbishkrimi në imazhin e nxehtë të ndarë me ndjekësit në Instagram.

Kujtojmë se nga karriera në televizion nuk ka asgjë të re prej Rashelit pas largimit nga ‘Xing me Ermalin’. Ajo u shfaq disa javë rresht në Top Channel si e ftuar tek emisioni sportiv por pa konkretizuar këtë frekuentim të Topit me ndonjë punë konkrete në këtë televizion. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm