Kjo foto e dukeshës Kate Middleton u bë virale dhe arsyeja është e lezetshme sa më s’ka

By

Dukesha e famshme e Mbretërisë së Bashkuar, Kate Middleton, ka marrë përkuljen më epike gjatë krejt kohës sa ajo është në pozicionin mbretëror që gëzon sot.

Një vogëlushe i është përkul figurës mbretërore dhe fotografia është bërë virale ngase është tejet e lezetshme.

Vogëlushja është përkulur për Kate Middleton në shenjë respekti, ndërsa dukesha është fotografuar e buzëqeshur kur e ka parë gjestin e vogëlushes. /Prive.al

This Photo of a Child Bowing to Kate Middleton Goes Viral for How Cute It Is!

Artikuj të ngjashëm