Prive Paparazzi: Ledri Vula kapet aty ku s’do ju shkonte mendja (FOTO)

By

Njëri prej artistëve më të njohur shqiptar, është kapur paparazzi nga Prive në një vend ku s’do ju shkonte mendja, kjo për shkak të famës së tij të madhe.

Ledri Vula sot është parë tek tatimi për prona bashkë me babanë e tij, Agronin, me të cilin po prisnin rend për të kryer punë.

Reperi dëshmoi se është një njeri i thjeshtë dhe se të gjitha obligimet që duhen bërë i kryen vetë.

Kujtojmë që Ledri këtë vit, sikurse vitet e mëparshme, ka qenë në krye të top listave për shkak të hiteve të tij, si dhe jashtëzakonisht i angazhuar me koncerte të panumërta anë e mbanë trojeve shqiptare dhe më tej.

Artisti pak ditë më parë ishte në Shqipëri për disa ditë pushim, i shoqëruar nga disa miq./Prive.al

Artikuj të ngjashëm