Kjo është super dhurata për ditëlindjen jubilare të Adelinës

By

Këngëtarja Adelina Tahiri sot feston ditëlindje jubilare.

Ajo mbushë 30 pranvera, të cilat, është kujdesur bashkëshorti i saj që t’ia bëjë të paharrueshme.

Banesa e këngëtares është dekoruar e gjitha duke krijuar një ambient magjik.

No description available.

No description available.

Dhe, gjejeni pak dhuratën? Sigurisht, një shumë e shtrenjtë!

Mes tjerash, Adelina është befasuar me një orë Rolex që kapë shifra të mijëra eurove.

Sigurisht kjo dhuratë mbanë vulën e bashkëshortit të saj, Serjoza Markov i cili edhe paraprakisht është njohur për dhuratat në vlera marramendëse /prive.al

Artikuj të ngjashëm