Larg çdo shqetësimi, Genta dhe Usta po vizitojnë këtë vend

By

Çifti i dashuruar janë tërë kohën bashkë!

Në udhëtime, në shtëpi, në projekte  të Gentës duke mos humbur asnjë moment afër njëri tjetrit.

Përderisa shumë shtete të botës janë izoluar, çifti kaluan një ditë në ujëvarën e Zvicrës, të quajtur Schaffhausen Rheinfall.

Të ftuar në Prive, kjo ishte paraqitje e parë në media për çiftin. Ata zbuluan shumë për jetën dhe planet e tyre.

Ndiqni të plotë videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm