Ekskluzive sonte në NIN: Meritoni zbulon të pathënat e sherrit me Noizyn

By

Me të mbaruar maratona e specialeve për zgjedhjen e Presidentes së re të Kosovës, sonte prime-time i Klan Kosova kthehet në normalitet.

Pas dy mbrëmjeve politikë, sonte NIN vjen në terminin e rregullt të së Dielës në një intervistë ekskluzive.

Meriton Mjekiqi, moderatori i njohur që është në qendër të vëmendjes për përplasjen me Noizyn, do të flasë si asnjëherë tjetër.

Ku nisi problemi mes Gjoni Black dhe OTR? Çka di ai më shumë për pajtimin e Stresit dhe Noizyt? Cila është e vërteta e arrestimit?

Mes tjerash, Meritoni do të flasë për herë të parë edhe sa i përket raportit me ish-gruan me të cilën ka një djalë.

Mos e humbisni,

NIN me Alaudin Hamitin në Klan Kosova me fillim nga ora 20:45.

Artikuj të ngjashëm