Kylie Jenner e mohoi se vajza është e truprojës por ai nuk e mohon, ja çfarë u tha gazetarëve!

By

Mediat sociale i ka pushtuar lajmi se bukuroshja amerikane Kylie Jenner, beben e saj Stormin, e ka me truprojën.

Dyshimet u ngjallën pasi vogëlushja i ngjante truprojës dhe jo partnerit të Jenner, reperit Travis Scott.

Aludimet se vajza i ngjante truprojës Tim Chung, nisën pasi u publikua një fotografi e vogëlushes, ku mbrapa shihet Chung, dhe në shikim të parë, ata duket sikur kanë të njëjtën fytyrë.

Por Chung ka ngritur edhe më shumë dyshimet me përgjigjen e tij të fundit dhënë gazetarëve, në pyetjen lidhur me këto aludime.

“Nuk mund të përgjigjem”, ka thënë shumë thjesht ai. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm