A është Dhurata Dora femra me të cilën pati lidhje Butrint Imeri?! (VIDEO)

By

Një deklaratë bombë u lëshua muaj më parë nga Butrint Imeri në emisionin NIN të Klan Kosova kur pranoi se ka pasur lidhje me një kolege të estradës, emri i të cilës fillonte me D.

Kaq mjaftoi dhe nga lista e gjatë e artisteve me këtë shkronjë në portale qarkulluan dhjetëra emra.

Mes tyre, spikati ai i Dhurata Dorës por Butrinti nuk foli më atëbotë për këtë çështje.

E tema u riaktualizua sërish kur këngëtari i hitit ‘E jona’ ishte i ftuar në Prive në një intervistë me gazetaren Maki Bajrami e cila edhe e pyeti për këtë temë.

Ndiqni materialin e mëposhtëm për t’i kuptuar detajet e thëna nga Butrinti.

Artikuj të ngjashëm