Kjo është motra e preferuar e Kourtney Kardashian!

By

Motra e preferuar e Kourtney Kardashian ndryshon çdo ditë.

“Motra ime e preferuar ndryshon çdo ditë. Sot është Khloe, dje nuk ishte ajo”, tha Kourtney së fundmi nëpërmjet një deklarate për People.

“Dje ishte Kim”, vazhdoi ajo.

Para ca kohësh, edhe Kim Kardashian u pyet për motrën e saj të preferuar dhe ajo tha: “Ndryshon çdo ditë. Jam shumë e afërt me Kendall dhe Kylie, por kaloi shumë kohë me Kourtney dhe Khloe”.

Motrat Kardashian-Jenner janë shumë të afërta me njëra-tjetrën dhe këtë e dëshmojnë shpesh në llogaritë e tyre në rrjetet sociale ku janë shumë të ndjekura.

Artikuj të ngjashëm