Për shkak të përgatitjeve të dasmës, acarohen njerëzit që do ndajnë hotelin me çiftin Bieber

By

Justin Bieber dhe Hailey Baldein raportohet se kanë zemëruar mysafirë në hotelin prej 1.000 dollarësh për një natë, në Karolinën e Jugut, ku ata do të martohen të hënën.

Grand occasion: On Sunday TMZ reported that Justin and Hailey are planning to marry at the lavish Montage Palmetto Bluff hotel after falling in love with its Southern charm

Sipas TMZ, një email u është dërguar mysafirëve në Montage Palmetto Bluff duke i njoftuar ata se noti, pishina, spa dhe restoranti kryesor do të jenë jashtë kufijve këtë fundjavë në mënyrë që çifti të kenë qasje të pakufizuar gjatë festimeve të tyre.

Surprising: According to TMZ , an email has been sent to guests at the Montage Palmetto Bluff informing them that that some facilities will be off-limits so the couple have unlimited access

Kjo vjen pasi u raportua se Justin, 25 vjeç dhe Hailey, 22 vjeçare, kanë vendosur të shkëmbejnë premtimet e dasmës në hotelin tejet luksoz, dhe kanë rezervuar vendin për festimin privat me të dashurit e tyre që do marrin pjesë.

Sipas faqes, të ftuarve iu dërgua një email për kufizimet brenda dhe rreth kompleksit të hotelit këtë fundjavë.

Montage u ka ofruar mysafirëve një rimbursim, rezervime alternative dhe azhurnime ose darkë falas në ndonjë nga restorantet ende të hapura.

Qëndrimi në hotel nuk është i lirë, me suita më të lartë River View që kushton 1,080 dollarë një natë, dhe apartamentin Palmetto që kushton 970 dollarë një natë.

Më poshtë janë disa foto se si duket hoteli në fjalë dhe pjesët që çifti kanë rezervuar:

Stunning: The couple's venue of choice is nothing short of picture-perfect, with its own private church for the couple to exchange their vows in a religious ceremonyLuxurious: The hotel's most expensive suite costs an eye-watering $1,080 per night, with the second most expensive priced at $970 per nightLap of luxury: Hailey and Justin will also have access to the hotel's top restaurant, which will reportedly be closed to other guestsTime for a dip: The stunning swimming pool will be the ultimate spot for the wedding guests to relax, as they begin their journey to South Carolina ahead of the nuptials which are reportedly set to take place on MondayGlamorous: Montage Palmetto Bluff also offer private cottages and houses of various sizes, which can be booked for longer stays and range from around $1,000 to $1,500 per night

Burimi: Tmz.com

Artikuj të ngjashëm