Zbulohet bashkëpunimi i radhës mes reperëve shqiptarë

By

Stresi dhe Getinjo janë bërë bashkë për një këngë të re.

Lajmin e konfirmoi vetë Stresi me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

Kënga e re do të titullohet “S’jom dorzu” e cila do të lansohet së shpejti.

Në postimin e tij, Stresi ndau pak edhe se si do të tingëllojë kënga e re. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by STRESI (@stresi)

Artikuj të ngjashëm