Si ia bëri? Zajmina Vasjari shfaqet në lindja fenomenale vetëm dy muaj pas lindjes

By

Këngëtarja Zasjmina Vasjari, lindi një vajzë fiks para dy muajsh.

Ajo as gjatë shtatzënisë nuk shtoi kilogramë dhe linjat e saja po dukeshin për mrekulli, mirëpo edhe pasi solli në jetë vajzën ajo erdhi në formë në shpejtësinë e dritës.

Vasjari është shfaqur tejet seksi në një fotografi që e ka publikuar në Instagram, ku madje tregon se as nuk po kujdeset se çfarë po ha.

Nëna e re e estradës, po duket tejet atraktive në këtë imazh, në të cilin shfaqet duke shijuar një biskotë pa asnjë brengë se do shtojë në peshë. /Prive.al

Better start the day with a ?.

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Artikuj të ngjashëm