Kjo është këngëtarja e radhës shqiptare që u vaksinua (FOTO)

By

Në mesin e shumë të famshmëve që janë vaksinuar kundër koronavirusit, është edhe Gili.

Këngëtarja e ndau këtë lajm me ndjekësit në rrjete sociale duke shkruar ‘u kry’.

Ndërkohë në Kosovë ka nisur vaksinimi masiv dhe tani qytetarët kanë mundësi të imunizohen më shpejt pasi të jenë regjistruar./Prive.al

Artikuj të ngjashëm