Arta Bajrami zbulon lajmin e ri që lidhet me burrin e saj

By

Arta Bajrami ka zbuluar së fundmi një lajm të ri që lidhet me burrin e saj.

Ndonëse javë më parë u përfol se ai u arrestua për vjedhje, artistja tha se gjithçka është në rregull dhe se ai tani e tutje do merret me krejt karrierën e saj.

Arta poashtu foli edhe për shumë gjëra tjera në 25 pyetje të emisionit Prive.

Mos e humbisni!/Prive.al

Artikuj të ngjashëm