‘Përgjaket’ Bleona Qereti (VIDEO)

By

Bleona Qereti ka postuar një video ‘të frikshme’ në llogarinë e saj në Instagram.

Këngëtarja shqiptare e cila jeton tash e disa vite në Amerikë, shihet teksa po bëhet gati për një rol në një film për të cilin nuk ka dhënë detaje.

Ajo që shihet në pamjet më poshtë, është se artistja e mbështjellë me një peshqir, ‘përgjaket’ në pjesën e barkut dhe tokës.

“Jeta e filmit”, ka shkruar Bleona./Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by B L E O N A (@bleona)

Artikuj të ngjashëm