Kjo është kënga e re e Rina Balajt (VIDEO)

By

Rina Balaj e ka pothuajse gati projektin e ri muzikor.

Artistja ndau me fansat një këngë e cila quhet ‘Aver’ dhe përveç kësaj zbuloi datën e publikimit.

Ky projekt lansohet me 27 të këtij muaji.

Dëgjoni më poshtë pak nga kënga e re e cila së shpejti mund të kthehet në hit./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm