Olti sfidon Andin: “Gresën apo 200 mijë euro?”

By

Ditëve të fundit brenda shtëpisë së BBVK, Andi dhe Gresa kanë pasur disa përplasje më njëri tjetrin.

Sonte gjatë Prime, Olti ngacmoi pikërisht Andin duke i bërë një pyetje direkte.

Nëse do vendosej mes zgjedhjes çmimin e madh apo Gresën, cilën do të merrte ai.

Ja si përgjigjet banori. Shihni videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm