Këngëtarja e njohur zbulon sekretin e një martese të gjatë

By

Pink ka folur për jetën martesore.

Këngëtarja 41 vjeçare, e cila së fundmi publikoi dokumentuarin e saj të ri “All I Know So Far”, u hap në Extra në lidhje me martesën e saj me Carey Hart.

Gjatë bisedës, Pink foli për vitin e kaluar mes pandemisë, dhe si i kaloi 15 vitet e fundit me burrin e saj.

“Ka qenë një vit me të vërtetë i frikshëm për të gjithë, por unë nuk e humba punën dhe nuk e humba shtëpinë time, kështu që ndihem e bekuar. Ndihem si një nga ata me fat. Kam marrë COVID-19. Djali im dhe unë ishim vërtet të sëmurë, por ne e kaluam atë dhe falënderojmë Zotin, tani jemi mirë”, shpjegoi ajo.

Ajo gjithashtu tregoi sekretin për të qëndruar e martuar për më shumë se një dekadë.

“Për ne, përgjigjja është … nuk ka asnjë buton të lënë. Nëse nuk gjejmë një. Tani për tani, nuk kemi një të tillë. Por është edhe këshillimi për çiftet. Mësoni se si të flisni të njëjtën gjuhë”, tha ajo.

“Ne duam të jemi një familje. Dhe ne të dy vijmë nga familje që kanë hequr dorë, dhe kjo është në rregull. Ky ishte udhëtimi i tyre, ai ishte udhëtimi që të gjithë supozozonim të bënim. Por për ne, ne nuk duam ta bëjmë atë”, vazhdoi ajo.

“Shumë njerëz gabojnë për Carey kur mendojnë se është moto-tip dhe ka shumë tatuazhe. Ai është thjesht djali më i ndjeshëm, mbështetës në botë. Ai kurrë nuk thotë jo. Çdo ëndërr që kam parë ndonjëherë, ‘Po, unë jam me ju. Çfarëdo që dëshironi të bëni. Është e bukur sepse na lejon të kemi këtë aventurë të çmendur, magjike dhe fëmijët, ai duhet të jetë me fëmijët kur unë jam në skenë dhe ndonjëherë bëhem xheloze… por ata më duan më shumë, kështu që është në rregull”, përfundoi Pink.

Artikuj të ngjashëm