Kjo është ditëlindja më e veçantë për Valdrin Sahitin (FOTO)

By

Dizajneri i njohur shqiptar, Valdrin Sahiti feston sot ditëlindjen.

Ai mbushi plot 35 vjet jetë.

Kjo ditëlindje mund të jetë më e veçanta për të pasi është baba i dy vajzave, Bella që u lind disa vjet më parë dhe Paris vetëm pak muaj më herët.

Ndryshe Valdrini ka një karrierë të gjatë si dizajner i suksesshëm.

Përveç yjeve shqiptare, Sahiti veshi Beyonce, Cardi B e shumë të tjera.

Urime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm