Kjo është kënga e re e Leonora Jakupit (VIDEO)

By

Pas një kohe të gjatë pa projekte muzikore, Leonora Jakupi është rikthyer me këngë të re.

Këngëtarja e njohur shqiptare solli “Luj Luj” të realizuar nga Unix Production.

 

Pak javë më parë, Leonora ishte në “5 datat” e Prive ku rrëfeu shumë gjëra nga jeta dhe karriera e saj.

Për ju që nuk e keni parë, më poshtë e risjellim videon sërish./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm