A e ka realizuar duetin e ëndrrave Albina Kelmendi? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të Prive, së fundmi iu ka përgjigjur Albina Kelmendi.

Këngëtarja e njohur shqiptare, tregoi shumë gjëra përmes 60 sekondave.

A e ka realizuar duetin e ëndrrave, kujt i ka thënë të dua së fundmi, sa mbrëmje iu anuluan dhe çka i mungon estradës?

Gjithçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm