Publikohet bashkëpunimi mes 2 Ton dhe Boyat

By

Ashtu sic kishte paralajmëruar 2 Ton, sot u publikua bashkëpunimi mes tij dhe Boyat.

Për produksionin dhe muzikën u kujdes Boyat – kurse për tekstin u kujdesën dy artistët bashkë me Tonic & Denk.

Videoklipin e punoi Grandmedia, dhe projektin që titullohet “Wallahi Wallahi” mund ta ndiqni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm