Baba Stars të ndarë edhe zyrtarisht – vazhdon heshtja e Getoar Selimit

By

Ai i ka shijuar në maksimum ditët e pushimit dimëror me gruan e tij, moderatoren Marina Vjollca.

Reperi i famshëm kosovar, Getoar Selimi, festat e fundvitit i kaloi në Las Vegas të Shteteve të Bashkuara, ndërsa labeli që e krijoi vet 8-të vjet më parë, po pëson krizë.

Pasi Cozman e Skivi deklaruan se do të dalin nga Baba Stars, Getoar Selimi nuk ka folur as edhe një fjalë, duke mos dhënë as edhe një deklaratë rreth kësaj pune.

I vetmi nga grupi që ka folur është Dekorim Sahiti, i cili ka thënë se nën menaxhim ka Getin, Majkin dhe Onatin.

Gjithsesi, sic shihet edhe në videot e Marinës në Instagram, dyshja është nisur për tu kthyer në Shqipëri nga pushimet, ndërsa duken të pa shqetësuar nga ato që ndodhën me Baba Stars. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm