Kjo është gjinia e foshnjes që do e bëj baba për herë të parë reperin Elinel

By

Para disa jave ju njoftuam se reperi Elinel po bëhet baba.

Klementina Arifi e dashura e tij është në muajin e shtatë të shtatzanisë dhe pas dy muajve ajo dhe Graniti do të bëhen prindër.

Prive ka kontaktuar me prindin në pritje i cili ka treguar gjininë e e fëmiut.

Dyshja presin të bëhen prindër të një vajze.

Megjithëse nuk kanë shumë kohë, çifti ende nuk ka vendosur për emrin e vajzës. /PRIVE.AL/

 

Artikuj të ngjashëm