Vajza e Shyhretës e bën Andrrën të shkëlqejë

By

Bashkëshortja e këngëtarit të njohur Sinan Hoxha, Andrra ka tash e një kohë që është shndërruar në ikonë për t’u ndjekur në rrjete sociale.

Fotot nga udhëtimet, përditshmëria e saj dhe kombinimet në veshje përbëjnë interes për t’u ndjekur për shumë vajza.

E ka qenë fotografia e fundit ajo që ka lënë pa fjalë shumë prej ndjekësve të bukuroshes.

Andrra ka ndarë një imazh nga një event paraprak ku ishte rregulluar tek salloni Njomza, i vajzës së këngëtares Shyhrete Behluli.

Grimi i duhur dhe bukuria e Andrrës kanë sjellur kombinim të një bukurie rrëzëllitëse. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm