Kjo është frika më e madhe e Mbresës në një lidhje dashurie

By

Mbresa ka biseduar me Artën për gjërat që frikësohet t’i ndodhin në një lidhje.

Ajo ka thënë se edhe nëse e gjen personin e duhur, ka frikë se mos një kohë partneri i saj do t’i duket i mërzitshëm.

Këngëtarja shtoi se problemi është tek ajo dhe tek partneri në atë rast.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

 

Artikuj të ngjashëm