Noizy jep detaje për albumin e ri (VIDEO)

By

Para se të mbarojë viti 2020, Noizy sjellë album.

Reperi i njohur dhe shumë i suksesshëm, ka dhënë disa detaje në një intervistë për Prive, nga shtëpia e tij.

Ai tha se në album do të jetë plot 15 këngë.

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë, përfshirë edhe nga jeta e tij private./Prive.al

Artikuj të ngjashëm