Publikohet ‘Kameleon’ nga Besa

By

Është publikuar në Youtube projekti i shumëpritur i këngëtares Besa Kokëdhima.

‘Kameleon’ vjen në bashkëpunim me Ansin dhe është realizuar në studion e Threedots nga Kledi Bahiti kurse Alex dhe Majki janë përkujdesur për tekstin.

Videoklipi i këngës është realizuar nga produksioni Pro Video. Kujtojmë se ky projekt pason këngën ‘All in’ që Besa e solli në muajt e nxehtë të verës./Prive.al

Artikuj të ngjashëm