Kjo do të jetë sipërmarrja e re e Xhensila Myrtezajt

By

Paralelisht me karrierën, Xhensila po nis edhe një linjë produktesh.

Prive ka mësuar se për cfarë bëhet fjalë dhe materiali i mëposhtëm ua sjell të gjitha detajet. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm